logo

Co to jest zatwierdzony instalator?

Certyfikowani instalatorzy to osoby, które z powodzeniem ukończyły klasowe szkolenie CDVI Academy. Może to być sesja na miejscu w naszym specjalnym obiekcie w High Wycombe lub współorganizowana sesja w innym miejscu.

Certyfikacja trwa przez cały rok od daty uczestnictwa w szkoleniu. Obecnie istnieją cztery różne obszary produktów, w których można uzyskać certyfikat:

  • Wprowadzenie do kontroli dostępu (systemy autonomiczne)
  • Kontrola dostępu online ATRIUM
  • automatyka drzwiowa DIGIWAY
  • rozwiązania bezpieczeństwa biometrycznego ievo
Deelnemen aan CDVUczestniczyć w szkoleniach Akademii CDVII Academy training
Otrzymaj swój oficjalny certyfikat
Być wymienionym na naszej stronie internetowej
Odbieranie leadów przekazanych Państwu przez CDVI
Odświeżaj swoją wiedzę co 12 miesięcy

Dlaczego powinienem zostać certyfikowanym instalatorem?

Jako instalator z certyfikatem CDVI masz szereg korzyści. Po pierwsze, umieszczamy Cię na naszej stronie internetowej. Wielu klientów wchodzi na stronę szukając kogoś, kto podejmie się realizacji ich projektu. Poprzez narzędzie mapy widzą Twoje dane w swojej okolicy. Jako renomowany i certyfikowany partner CDVI, klienci zaufają Ci, że wykonasz dobrą pracę.

Przekazujemy również oferty pracy, które docierają do nas innymi drogami, np. osoby dzwoniące. Jeśli projekt znajduje się w Twojej okolicy i pasuje do Twoich certyfikowanych dyscyplin, przekażemy go Tobie i zbudujemy Twoje portfolio.

Wreszcie, zapewnimy Ci mnóstwo CDVI merch. Bo kto nie lubi darmowych rzeczy?

A wide aerial view of a metropolitan city with many skyscrapers is overlaid with a white graphic representing a network connecting the buildings to one another

Jak mogę wziąć udział?

Wszystko, co musisz zrobić, to przyjść! Nasze sesje na miejscu są praktyczne, z prawdziwymi produktami CDVI. A czajnik jest zawsze włączony. Zarejestruj się już dziś i zacznij działać.

A co jeśli nie mogę odwiedzić?

Nie ma problemu!

Rozumiemy, że nie zawsze jest możliwe, abyś uczestniczył w szkoleniach u nas. Właśnie dlatego wyruszyliśmy z Akademią CDVI!

Jeśli tylko masz kilku instalatorów i techników do udziału, możemy przeprowadzić szkolenie w dogodnym dla Ciebie terminie. Nadal będą prawdziwe produkty CDVI do nauki z nimi i wiele okazji do zadawania pytań.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat szkoleń dostosowanych do potrzeb klienta.

12-miesięczny program kroczący

Uzyskany certyfikat jest ważny przez 12 miesięcy od dnia zakończenia szkolenia. Aby utrzymać status Certyfikowanego Instalatora, wystarczy uczestniczyć w kursie odświeżającym co roku.

Stale aktualizujemy nasze produkty, dodając nowe funkcje i wprowadzając ważne zmiany. Dlatego zachęcamy do powrotu co roku, aby Twoja wiedza była zawsze świeża.

Nie musisz zapominać – skontaktujemy się z Tobą, gdy zbliżać się będzie 12 miesięcy, abyś mógł zarezerwować swój kurs odświeżający na czas. programmeme

Przygotowanie do sukcesu

Szkolenie CDVI Academy zostało zaprojektowane tak, aby dać Ci dobre zrozumienie naszych rozwiązań. Pod koniec kursu będziesz pewnie mówić o, montować i konfigurować nasze produkty. Zarejestruj się już dziś i rozpocznij swoją podróż do certyfikacji!