logo

Łatwa w użyciu kontrola dostępu

Prostota i łatwość użycia muszą być w centrum zainteresowania każdej firmy zajmującej się bezpieczeństwem. W przypadku małych firm jest to szczególnie ważne. Właściciele firm są niezwykle zajęci i często muszą pełnić wiele ról jednocześnie, żonglując ogromną ilością różnych zadań. Trudne lub powolne codzienne administrowanie systemem kontroli dostępu nie powinno być jednym z nich.

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i kontroli dostępu dla małych firm muszą ograniczać skomplikowaną administrację do minimum, a jednocześnie być wystarczająco elastyczne, aby dostosować się do zmieniających się wymagań. Jeśli mała firma szybko się rozwija i zwiększa zatrudnienie, system musi być w stanie nadążyć i skalować się wraz z firmą.

Access control keypad outdoor on brick wall with man's hand pressing button

Rozwiązania bezpieczeństwa, którym możesz zaufać

Każdy właściciel małej firmy wie, że nie ma czegoś takiego jak łatwa decyzja. Przy każdym wyborze musi mieć świadomość kosztów, niezawodności, bezpieczeństwa, elastyczności i łatwości obsługi. Jeśli coś pójdzie nie tak, może to mieć katastrofalne skutki. Oznacza to, że każdy system kontroli dostępu fizycznego wybrany dla siedziby małej firmy musi być rozwiązaniem godnym zaufania.

Wszystkie produkty CDVI są rygorystycznie testowane, aby zapewnić, że w momencie, gdy inżynier instaluje je w pomieszczeniach, wiesz już, że będą działać zgodnie z oczekiwaniami. Wszystkie produkty, które wytwarzamy w naszej globalnej siedzibie we Francji, są testowane indywidualnie, jeden po drugim. Oznacza to, że każdy pojedynczy przycisk na każdej klawiaturze jest wielokrotnie naciskany, aby upewnić się, że działa prawidłowo. Jesteśmy z tego dumni!

Produkty, które są trwałe

Wiemy, że małe firmy potrzebują rozwiązań o długiej żywotności. Koszty i kłopoty związane z wyrywaniem i wymianą systemów lub nawet poszczególnych elementów systemów każdego roku są znaczne. Dlatego wszystkie produkowane przez nas produkty są objęte unikalną dziesięcioletnią gwarancją. Te produkty są zbudowane tak, aby przetrwać. A w rzadkich przypadkach, gdy coś pójdzie nie tak, bezpłatnie wymienimy elementy objęte gwarancją.

Proste systemy z minimalną administracją
Szybkie dostosowanie do zmieniających się wymagań
Niedrogie i trwałe produkty
A silver access control keypad is mounted on a bright orange brick wall outdoors in the rain. A person's hand is reaching out to press the keys

Samodzielna kontrola dostępu

Małe firmy nie potrzebują skomplikowanych rozwiązań. W przypadku małych pomieszczeń z maksymalnie pięcioma drzwiami i 20 użytkownikami, samodzielna kontrola dostępu jest idealnym, prostym rozwiązaniem. Dzięki minimalnemu okablowaniu i braku konieczności specjalistycznego szkolenia jest to opcja opłacalna.