logo

Nasze wartości

Firma CDVI Polska powstała w 2018 roku, aby wprowadzić na polski rynek rozwiązania z zakresu kontroli dostępu i zabezpieczeń. Nasz zespół jest zaangażowany w dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług dla instalatorów zabezpieczeń, inżynierów elektryków, techników, dystrybutorów i hurtowników.

Tutaj, w CDVI, mamy pasję do szkoleń. Wierzymy, że inwestując w szkolenie profesjonalistów z branży zabezpieczeń w zakresie instalacji i konfiguracji naszych rozwiązań, inwestujemy w jakość i reputację całej naszej branży. Wszystkie nasze szkolenia są bezpłatne i dostępne dla każdego z dowolnym poziomem doświadczenia.

Ponadto, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia fachowego wsparcia technicznego. Nasz zespół posiada dogłębną wiedzę na temat całej gamy naszych produktów, z dziesiątkami lat wspólnego doświadczenia. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej?

Pobierz za darmo nasz interaktywny katalog. Zawiera on ponad 400 naszych ulubionych produktów, od kontroli dostępu online po zamki magnetyczne i transmisję radiową. Jest tu coś dla każdego projektu!

Gdzie można nas znaleźć?

Wsparcie techniczne

Potrzebujesz pomocy w sprzedaży lub instalacji produktów CDVI?
Skontaktuj się z naszym zespołem już dziś.