logo

Podobnie jak w wielu innych branżach, konsumenci w sektorze wakacyjnym stają się coraz bardziej niezależni. Gwałtowny wzrost popularności krótkoterminowych wynajmów wakacyjnych, samodzielnych kwater oraz alternatywnych pobytów, takich jak glamping, zrewolucjonizował ten sektor. Wyzwanie polega na znalezieniu odpowiedniej równowagi pomiędzy bezpieczeństwem, wygodą i elastycznością w przypadku usług takich jak samodzielne zameldowanie w kwaterze wakacyjnej.

W zależności od liczby pokoi lub jednostek w danym obiekcie, istnieje szereg różnych rozwiązań. W przypadku mniejszych obiektów, klawiatura GALEO jest idealnym rozwiązaniem; kierownicy obiektów mogą tworzyć tymczasowe kody wysyłane do gości, które są ważne przez określony czas. W przypadku większych obiektów system kontroli dostępu online, taki jak ATRIUM, ułatwia koordynację wymagań i harmonogramów dla każdego pokoju.

Zapewnij gościom niezależność i wygodę
Minimalizacja obciążeń administracyjnych
Rzetelne i dokładne raportowanie

Jak to działa?

Najważniejszym celem systemu kontroli dostępu w obiektach wypoczynkowych jest wygoda. Coś, co pozwala gościom wchodzić i wychodzić tak, jak chcą, bez przeszkadzania kierownikowi obiektu lub innym klientom, i czemu goście mogą zaufać, że ich rzeczy będą bezpieczne.

Samoczynne zameldowanie w obiekcie wypoczynkowym

Klawiatura GALEO może być zainstalowana wewnątrz lub na zewnątrz obiektu, w którym znajdują się samodzielne jednostki mieszkalne. Podświetlane klawisze ułatwiają widoczność i obsługę zarówno w dzień, jak i w nocy, dając gościom pełną niezależność. Korzystając z innowacyjnej aplikacji Digicode® na smartfony, zarządcy obiektu mogą tworzyć i rozpowszechniać kody do klawiatur, które są ważne przez określony czas. Goście, pracownicy sprzątający i konserwatorzy mogą uzyskać dostęp tylko w określonym czasie, a przez resztę czasu drzwi pozostają bezpiecznie zamknięte.

Rzetelne i dokładne raportowanie

ATRIUM to sieciowy system kontroli dostępu online, który ułatwia codzienne zarządzanie uprawnieniami dostępu. System ATRIUM jest równie łatwy w obsłudze dla 5 drzwi, jak i dla 50 czy 500, oferując podejście typu hands-off, które zapewnia gościom niezależność. Dzięki możliwości integracji z kamerami CCTV i ANPR cały obiekt może być kontrolowany w ramach jednej spójnej strategii. Jeśli drzwi zostaną sforsowane, kierownicy ds. bezpieczeństwa mogą otrzymywać powiadomienia e-mailowe i wyskakujące okienka CCTV, co pozwala im podjąć natychmiastowe działania w przypadku naruszenia bezpieczeństwa.