logo

W ruchliwym środowisku z regularnymi skokami ruchu pieszych w godzinach zmiany klas, istotne jest, aby utrzymać ruch tak wydajny, jak to możliwe. Z łatwością użytkowania i elastycznością u podstaw naszego etosu projektowego, rozwiązania kontroli dostępu CDVI są idealne dla zróżnicowanych i często złożonych wymagań obiektów edukacyjnych. Niezależnie od tego, czy systemy są przeznaczone tylko dla niektórych użytkowników na terenie obiektu (np. tylko dorośli w szkole podstawowej), czy dla wszystkich (np. kampus uniwersytecki), oferujemy systemy adaptowalne i skalowalne.

W szkołach i uczelniach ważne jest znalezienie odpowiedniej równowagi pomiędzy bezpieczeństwem, wydajnością i łatwością obsługi. Wszyscy w kampusie korzystają ze spokoju ducha, wiedząc, że tylko upoważnione osoby mogą uzyskać dostęp do budynków, ale nikt nie chce być złapany w wąskim gardle, czekając, aż każda osoba zapamięta i wprowadzi długi kod z klawiatury. Od szybkiej biometrycznej identyfikacji twarzy po płynną automatykę drzwi i higieniczne produkty bezdotykowe, rozwiązania CDVI zabezpieczają obiekty edukacyjne dla nawet 10 000 użytkowników.

Jak to działa

Placówki edukacyjne często stosują kombinacje rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, automatyki drzwiowej i zamków, aby zaspokoić swoje złożone potrzeby. Ponadto coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania bezdotykowe, poprawiające praktyki higieniczne.

Kontrola dostępu ATRIUM jest skalowalna do 500 drzwi i 10 000 użytkowników, co czyni ją odpowiednią zarówno dla małych, jak i średnich instytucji. Intuicyjne oprogramowanie do zarządzania jest bezpłatne i zawiera przydatne funkcje, takie jak bezpłatny Floorplan Manager i natychmiastowa blokada całego obiektu. Oferując doskonałą widoczność w całym obiekcie i monitorowanie na żywo, można łatwo sprawdzić, kto jest gdzie w dowolnym momencie. Połącz scentralizowaną platformę kontroli dostępu z wybranymi przez siebie poświadczeniami i czytnikami, aby stworzyć przyjazny dla użytkownika system.

Dzięki płynnej integracji z systemami sygnalizacji włamania i pożaru, telewizji przemysłowej, ANPR i wind, system ATRIUM stanowi część kompleksowej strategii zarządzania całym budynkiem. Placówki edukacyjne muszą zarządzać zmiennym natężeniem ruchu w ciągu dnia. Dobrze zintegrowane systemy są do tego niezbędne. Kontrola dostępu, bazy danych użytkowników oraz ochrona budynku muszą ze sobą współpracować, aby stworzyć bezpieczne środowisko, w którym nauka może się rozwijać.

Skuteczne zarządzanie miejscami o dużym natężeniu ruchu
Bezpieczne i pewne środowisko nauki
Proste zarządzanie dostępem poza godzinami pracy

Bezdotykowe rozwiązania bezpieczeństwa

Higiena jest ważnym czynnikiem w miejscach o dużym natężeniu ruchu. W sytuacji, gdy ludzie są bardziej niż kiedykolwiek świadomi wspólnych powierzchni, urządzenia wyzwalające na podczerwień, automatyka drzwiowa i produkty Bluetooth oferują bezpieczny dostęp bezdotykowy bez uszczerbku dla bezpieczeństwa lub wydajności.