logo

Banki i inne instytucje finansowe to z natury rzeczy środowiska o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Wymagają one najbardziej solidnych systemów ochrony zarówno aktywów fizycznych, jak i wysoce poufnych danych. Budynki te muszą być wyposażone w wodoszczelne zabezpieczenia. Wiedza o tym, kto znajduje się w budynku i gdzie w danym momencie jest, jest istotną częścią tej strategii.

Projektanci, specyfikatorzy i instalatorzy systemów kontroli dostępu o wysokim poziomie bezpieczeństwa wiedzą, że żadne dwa projekty nie są identyczne. Każdy lokal banku i instytucji finansowej znajduje się w wyjątkowej sytuacji, z unikalnymi wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa i dostępu. Budynki te muszą łączyć rygorystyczne bezpieczeństwo z potrzebą wydajności, a także często są terenem publicznie dostępnym.

A locked padlock sits on top of a laptop computer to represent cyber security

Szyfrowanie "od końca do końca

KRYPTO to ultra-wysoko zabezpieczona wersja naszego zaufanego systemu kontroli dostępu ATRIUM. Wyposażony w szyfrowanie AES klasy wojskowej, KRYPTO automatycznie tworzy unikalne klucze uwierzytelniania dla każdej witryny i każdego poświadczenia, dzięki czemu dane są solidnie chronione w całym systemie. Klonowanie kart, istotny czynnik ryzyka w środowiskach o wysokim poziomie bezpieczeństwa, jest uniemożliwione przez szyfrowanie blokowe AES.

Nie ma potrzeby ręcznej konfiguracji, aby ustawić szyfrowanie w systemie KRYPTO. Od razu po wyjęciu z pudełka wszystko jest zrobione za Ciebie.

 

 

Potężna, nieprzenikniona kontrola dostępu
Zaawansowane uwierzytelnianie biometryczne
Płynnie zintegrowane zarządzanie budynkiem

Niezawodne zarządzanie przepustowością

Kontroler A22K, wyposażony w szyfrowanie AES, oferuje również wbudowaną funkcję zliczania, która ułatwia konfigurację zaawansowanych protokołów bezpieczeństwa. Gdy ludzie wchodzą lub wychodzą z danego obszaru, przedstawiają swoje dane uwierzytelniające, a kontroler natychmiast aktualizuje swój rejestr pojemności dla tego obszaru. Po osiągnięciu zdefiniowanego wcześniej limitu zajętości tego obszaru, wszystkie drzwi do niego są automatycznie blokowane i nie pozwalają wejść nikomu innemu, dopóki nie zostanie zwolnione miejsce.

Inny poziom bezpieczeństwa

Biometryczna kontrola dostępu wykorzystuje punkty danych, które są unikalne dla poszczególnych osób, takie jak odciski palców, rysy twarzy lub wzory tęczówki. Podczas gdy tradycyjne fizyczne dane uwierzytelniające mogą zostać zgubione, skradzione lub uszkodzone, sklonowanie informacji biometrycznych jest wyjątkowo trudne. W celu zwalczania nawet tak małego ryzyka, czytniki linii papilarnych ievo posiadają opcjonalną funkcję wykrywania spoofów, która posiada certyfikat ISOPAD Level 1.