logo

W jaki sposób kontrola dostępu może dać mieszkańcom pewność ochrony ich domów, a jednocześnie zapewnić, że technologia i systemy nie będą zbytnio ingerować w ich codzienne życie?

Znalezienie równowagi między bezpieczeństwem, wolnością i estetyką jest wyzwaniem. Rozwiązania CDVI są elastyczne i dyskretne, a ich sercem jest prostota i łatwość obsługi – idealne do zapewnienia mieszkańcom spokoju, na który zasługują.

Zaprojektowane specjalnie z myślą o szybkiej instalacji, prostej obsłudze i łatwej konserwacji, rozwiązania CDVI w zakresie kontroli dostępu do budynków mieszkalnych sprawiają, że bezpieczeństwo domu staje się łatwe. Zdalne sterowanie zamkami daje mieszkańcom możliwość zezwolenia na dostęp tylko wybranym przez nich gościom. Dodatkowo, wprowadzenie warstwy komunikacji audio lub wideo pomiędzy mieszkańcem a gościem oferuje znacznie lepszą widoczność osób żądających dostępu do nieruchomości.

Jak to działa

Kontrola dostępu w budynkach mieszkalnych polega na umożliwieniu mieszkańcom zdalnego sterowania funkcjami zamka. Ułatwiając komunikację między mieszkańcem a gościem, można ograniczyć wejście tylko do osób oczekiwanych, znanych i mile widzianych.

W blokach mieszkalnych, wielokierunkowe systemy wejścia stały się standardowym wyposażeniem. W budynkach, w których mieszkańcy mogą nie widzieć głównego wejścia, komunikacja audio lub wizualna zapewnia dodatkową warstwę widoczności i bezpieczeństwa.

Goście podchodzą do budynku i proszą o dostęp do stacji wejściowej, uruchamiając brzęczyk lub dzwoniąc do mieszkańca. Mieszkaniec decyduje, czy udzielić dostępu, czy nie.

Gdy projekty mieszkaniowe wymagają automatycznego otwierania bramy obwodowej, transmisja radiowa stanowi proste i eleganckie rozwiązanie. Kierowca trzyma w samochodzie ręczny nadajnik, po przekroczeniu bramy naciska przycisk i wysyła sygnał do odbiornika, aby aktywować urządzenie do otwierania bramy.

Automatyzacja drzwi i bram garażowych za pomocą nadajników
Lepsza widoczność gości dzięki wideo-wejściu
Spokój ducha w bezpiecznym i chronionym domu

Lepszy spokój ducha

Mieszkańcy korzystają z lepszej widoczności gości, lepszej kontroli nad zezwalaniem na dostęp oraz spokoju ducha, który wynika z zaufania do solidnego systemu bezpieczeństwa. Z kolei instalatorzy korzystają z systemów, które zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby realizacja projektów była szybka i łatwa. Produkty są objęte solidnymi gwarancjami, a nasz zespół ekspertów z działu wsparcia technicznego służy pomocą w razie potrzeby. Dzięki natychmiastowej, bezproblemowej integracji, która wynika z kompleksowego rozwiązania CDVI, kontrola dostępu w budynkach mieszkalnych nie może być łatwiejsza.

Szukasz rozwiązania dla projektu kontroli dostępu w budynkach mieszkalnych?

Dowiedz się więcej o prostych, bezpiecznych i stylowych systemach otwierania drzwi CDVI.